U11 IP | Jeugdopleiding K. Berchem Sport

Jeugdopleiding K. Berchem Sport

U11 IP

U11 IP

u11-u12gew

Kurt Bortels
persoon

Trainer

Ken Vissers
persoon

Trainer

M. Van Breda
persoon

Afgevaardigde

Steve Lavaert
persoon

Afgevaardigde

Training
  • Dinsdag van 17u45 tot 19u15
  • Woensdag van 17u45 tot 19u15
  • Donderdag van 17u45 tot 19u15
Thuiswedstrijden
  • Zondag om 10u00

Zaterdag 15/10/2016 – 13u00
K. RC Mechelen – K. Berchem Sport

  • Selectie: team trainer Kurt
  • We verwachten alle spelers om 12u00 stipt ter plaatse in uitgangstenue
  • De overige verkregen KBS-kledij in de sporttas, vergeet je bal niet
  • Adres: Oscar Van Kesbeeckstraat 43, 2800 Mechelen
  • Lewis zorgt voor de appelsienen

Zondag 16/10/2016 – 10u00
K. Berchem Sport – K. Londerzeel SK

  • Selectie: team trainer Ken
  • We verwachten alle spelers om 09u00 stipt ter plaatse in uitgangstenue
  • De overige verkregen KBS-kledij in de sporttas, vergeet je bal niet
  • Alessandro zorgt voor de appelsienen

Zondag 06/11/2016 – 15u00

Ballenrapers: KBS – Rupel Boom

  • Selectie: alle spelers
  • We verwachten iedereen om 14u15 stipt op de parking van KBS in volgende kledij: zwart T-shirt met lange mouwen, zwarte trainingsbroek, zwarte sweater, zwarte windbreaker.
Datum Aftrap Wedstrijd
Zo 04/09 10u00 K. Berchem Sport – City Pirates
Za 10/09 11u00 K. SC Grimbergen – K. Berchem Sport
Za 17/09 09u30 K. Berchem Sport – SK Rapid Leest
Za 24/09 11u00 Sporting Tisselt – K. Berchem Sport
Zo 02/10 10u00 K. Berchem Sport – SK Sint-Niklaas
Za 08/10 13u00 K. Rupel Boom FC – K. Berchem Sport
Za 15/10 13u00 K. RC Mechelen – K. Berchem Sport
Zo 23/10 11u15 K. Ternesse VV – K. Berchem Sport
Za-Zo 29-30/10 ??u?? Vriendschappelijke wedstrijd
Za 05/11 13u00 HO Wolvertem Merchtem – K. Berchem Sport
Zo 13/11 10u00 K. Berchem Sport – R. Cappellen FC
Za 19/11 09u30 K. Berchem Sport – Sporting Tisselt
Za 26/11 09u30 K. Berchem Sport – K. Rupel Boom FC
Za 03/12 11u00 K. Londerzeel SK – K. Berchem Sport
Za 10/12 11u00 K. Berchem Sport – ASV Geel
Datum Aftrap Wedstrijd
Za 03/09 09u30 K. Berchem Sport – K. Ternesse VV
Za 10/09 09u30 K. Mariaburg VK – K. Berchem Sport
Zo 18/09 10u00 K. Berchem Sport – HO Wolvertem Merchtem
Za 24/09 13u00 R. Cappellen FC – K. Berchem Sport
Za 01/10 14u30 K. Rupel Boom FC – K. Berchem Sport
Za 08/10 09u30 K. Berchem Sport – SK ’s Gravenwezel-Schilde
Zo 16/10 10u00 K. Berchem Sport – K. Londerzeel SK
Zo 23/10 10u00 City Pirates – K. Berchem Sport
Zo 30/11 10u00 K. Berchem Sport – K. SC Grimbergen
Za 05/11 09u30 K. Berchem Sport – K. Mariaburg VK
Za 12/11 14u30 SK Rapid Leest – K. Berchem Sport
Za 19/11 10u30 SK Sint-Niklaas – K. Berchem Sport
Zo 27/11 10u00 K. Berchem Sport – K. Rupel Boom FC
Za 03/12 09u30 SK ’s Gravenwezel-Schilde – K. Berchem Sport
Za 10/12 09u30 K. Berchem Sport – K. RC Mechelen